معرفی مجموعه

درباره ما

معرفی مجموعه شادیلون

مجموعه «نوبافت شادیلون» متعلق به بخش خصوصی می باشد که در اردیبهشت ماه 1383 با همت و همفکری تعدادی از مهندسین مجرب با پشتوانه ی بیش از ربع قرن تجربه ی اندوخته از جانب صاحبان و مدیران آن تاسیس گردیده و کمتر از یکسال در فازهای مختلف فعالیت خود را آغاز و در زمینه تولید و تامین انواع پتو وارد عرصه سازندگی در صنعت نساجی کشور گردید.

فاز اول شرکت به مساحت 69830 و زيربناي 22000 متر مربع در خردادماه 1384 با حضور معاون اول محترم رئیس جمهور وقت (جناب آقای دکتر عارف) و وزیر محترم صنایع و معادن وقت (جناب آقای مهندس جهانگیری) افتتاح و به بهره برداری رسید. این مجموعه پس از گذشت 4 ماه از تولید آزمایشی، وارد مرحله تولید انبوه گشته و توانست در عرصه ی رقابت با دیگر تولید کنندگان داخلی جایگاه بسیار مطلوبی را کسب نماید.

در ابتدا محصول تولیدی این کارخانه پتوی راشل از جنس اکریلیک بود و با توجه به تغییرات جهانی که منجر به حذف تدریجی اکریلیک از چرخه تولید شد، پس از گذشت 3 سال با پژوهش و تحقیق بر روی ماشین الات و پروسه ی نخ پلی استر، این شرکت توانست پتوی پلی استر را در کشور تولید و جایگزین پتوی اکریلیک با همان تنوع و کیفیت نماید. سپس تحقیقات گسترده ای را بر روی کیفیت و زیر دست پتو آغاز نمود که با ارتقاء و خرید ماشین آلات جدید موردنیاز، تولید محصول نهایی با کیفیت بسیار مطلوبی به سرانجام رسید. امروزه محصولات تولیدی این شرکت از لحاظ کیفیت و تنوع با نمونه های تولیدی کشورهای چین و ترکیه قابل رقابت است.

از سوی دیگر با توجه به نیاز بازار و فرآیند های تحقیق و توسعه، این شرکت تولید پارچه راشل را نیز آغاز و در مدت زمان کوتاهی فرآیند آن را به تولید انبوه رساند. انواع پارچه راشل در عروسک سازی، لباس های زنانه، کاپشن و سایر منسوجات مورد استفاده قرار میگیرد.

0 +
سال تجربه
مجموعه نوبافت شادیلون

معرفی مدیران

درباره ما

نقاط قوت و دست آوردهای شرکت

مشتری مداری

بروزرسانی اطلاعات فنی و مهندسی با کارشناسان زیربط در داخل و خارج از کشور

رعایت و اجرای استانداردهای لازم با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته روز دنیا

رعایت و اجرای دستورالعمل و استانداردهای زیست محیطی طی فرایند تولید

عضو انجمن صنایع نساجی ایران

عضو اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران

حضور مستمر و فعالانه در نمایشگاهای نساجی

با ما در ارتباط باشید